Wirtualne Forum Automatyki

Przedstawiamy partnera strategicznego Mistrzostw Polski Programistów PLC.
PROCOM SYSTEM S.A. to specjalista w branży AKPiA, działający na polskim rynku od 1989 roku. Oferuje kompleksową realizację zadań z dziedziny automatyzacji procesów przemysłowych oraz autorskich systemów informatycznych. Oferta firmy obejmuje m.in. rozwiązania dla energetyki wytwórczej, ochrony środowiska, przemysłu oraz inteligentne budynki. Firma PROCOM SYSTEM oferuje produkty najwyższej jakości jak i wsparcie w zakresie opracowania analiz przedprojektowych i pełną obsługę wykonawczą. Rozwiązania oferowane przez PROCOM SYSTEM pozwalają na optymalizację zasobów i efektywne wykorzystanie urządzeń. Jesteśmy dumni i wdzięczni, że firma PROCOM SYSTEM zdecydowała się ponownie zostać naszym partnerem strategicznym.
Zapraszamy do zapoznania się z zakresem specjalizacji i osiągnięciami PROCOM SYSTEM S.A. na stronie internetowej: http://www.procomsystem.pl

Naszym kolejnym partnerem jest firma WAGO. Jest ona czołowym producentem elementów połączeniowych do przewodów elektrycznych oraz dostawcą oryginalnych rozwiązań dla automatyki budynkowej i przemysłowej. Dynamiczny rozwój firmy świadczą o zaufaniu klientów do produktów i rozwiązań oferowanych przez WAGO, jak również o innowacyjnej i niezawodnej technologii produkowanych urządzeń. Produkty WAGO znajdują zastosowanie w różnorodnych dziedzinach, m.in. technice budynkowej,, energetyce, transporcie szynowym, technice oświetleniowej i wielu innych. Komponenty automatyki WAGO sterują pracą urządzeń i linii technologicznych w przemyśle, a także zarządzają strukturą biurowców, hoteli, szpitali czy stadionów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy na stronie https://www.wago.com/pl. Bardzo dziękujemy za zostanie partnerem Mistrzostw Polski Programistów PLC.

Jest parę firm, które niezmiennie kojarzą i kojarzyć się będą z automatyką. Jedna z nich to dobrze znana wszystkim firma Siemens, którą łatwo można zestawić z profesjonalizmem i niezawodnością. Jako SNS Automatyk, jesteśmy o tym przekonani, nie tylko ze względu na odbyte staże, praktyki czy uczestnictwo w klasycznych zajęciach podczas studiowania, ale przede wszystkim z faktu, że cały czas używamy w kole sterowników PLC firmy Siemens do różnych zadań i projektów. Umożliwia nam to ciągłe rozwijanie się i tworzenie nowych, ciekawych projektów. Tak zdobytą wiedzę i doświadczenie staramy przekazywać innym osobom z otoczenia. Jesteśmy zaszczyceni faktem, iż firma Siemens zauważa i wspiera nasze działania będąc partnerem wydarzenia “Mistrzostwa Polski Programistów PLC”.

Kolejnym partnerem, którego chcielibyśmy przedstawić to firma Finder, która jest wiodącym producentem w Europie zajmująca się produkcją przekaźników. Została założona w 1954 roku we Włoszech przez inżyniera Piero Gardanino, który opatentował przekaźnik bistabilny. Jest to firma o zasięgu globalnym, a produkty na rynek Polski trafiły na początku lat 90. Finder znany jest przede wszystkich ze swoich przekaźników przemysłowych, modułowych przekaźników sprzęgających i przekaźników czasowych. Gama asortymentu obejmuje ponad 12 tysięcy produktów. Firma oprócz produktów przemysłowych oferuje komponenty elektryczne do zastosowań domowych i komercyjnych. Najnowsze produkty z tej dziedziny są przeznaczone do inteligentnych systemów automatyki budynków, za sprawą komunikacji w technologiach KNX, DALI, NFC, Bluetooth. Dzięki temu produkty stają się coraz bardziej uniwersale i przyjazne użytkownikowi. Jest nam niezmiernie miło gościć po raz kolejny firmę na Mistrzostwach Programistów PLC.

Firma EMT-Systems jest spółką zajmującą się organizacją kursów i szkoleń technicznych z dziedzin automatyki przemysłowej, robotyki, zarządzania jakością i wielu innych. Podczas szkoleń firma udziela wsparcia technicznego na tematy także wykraczające poza zakres szkolenia. Jesteśmy dumni, że możemy od nich się uczyć innowacyjnego podejścia w kwestii organizacji. Działalność szkoleniowa EMT-Systems jest wysoko oceniania przede wszystkim przez klientów, ale też różne organizacje zewnętrzne, co potwierdzają liczne nagrody oraz certyfikaty - ostatnim z nich był Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Warto wspomnieć, że firma EMT-Systems jest autoryzowanym partnerem szkoleniowym producenta rozwiązań PLM - Siemens PLM Software, a także uczestniczy w projektach szkoleniowych współfinansowanych przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego! Bardzo dziękujemy za zostanie partnerem Mistrzostw Polski Programistów PLC.